Intencje mszy świętych

HARMONOGRAM CELEBRACJI I SPOTKAŃ

III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 14 kwietnia – DZIEŃ DOBRA
ŚWIĘTO CHRZTU POLSKI
8.00 Za + Helenę Bacik – od sąsiadów z ul. Tarnogórskiej, Łukowej i znajomych.
10.30 Za + Małgorzatę Jasionowską w 3 rocznicę śmierci, Ludwika i Różę Jagoda, Marię i Józefa Jasionowski, Helenę Balik, Tadeusza Szmidt, Krzysztofa Pietryga, dziadków z obu stron.
Po Mszy świętej Chrzest – Bruno Sylwester Kazimierczak.
14.00 – Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie w intencji Iwony i Aleksandry z okazji urodzin, ze wspomnieniem + męża Antoniego.
14.00 Za ++ Wiktorię, Karola, Eryka, Eugeniusza, Józefa Poremskich; Gertrudę, Leona, Ernesta Wystemp; Jana Renka, Stanisława Gosek, Henryka Domagała, ++ dziadków, ++ Helenę i Jerzego Kaczmarczyk, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
15.00 – UROCZYSTE NIESZPORY z Chórkiem Dziecięcym „WNIEBOGŁOSY”.
15.45 – Za + żonę Helenę Myśliwczyk w 10 rocznicę śmierci, córkę Bożenę, ojca Huberta, ++ dziadków z obu stron, ++ z rodziny Myśliwczyk, Konik, Joszki, Zorychta, Renka, ++ z pokrewieństwa.

PONIEDZIAŁEK – 15 kwietnia – Wotywa o św. Ojcu Pio.

17.00 – Różaniec Grupy Modlitwy świętego Ojca Pio.
17.30 – Za + Teresę Wyskowską w rocznicę śmierci, ze wspomnieniem + męża Marcela.

WTOREK – 16 kwietnia – Wotywa o św. Józefie.
7.30 – Różaniec w intencji pokoju.
8.00 – Za + Łukasza Nas od Eli i Kingi z rodzinami.
8.30 – LITANIA DO ŚWIĘTEGO JÓZEFA
19.00 – Próba Scholi Parafialnej „WNIEBOGŁOSY”.

ŚRODA – 17 kwietnia – Wotywa o Matce Bożej Nieustającej Pomocy.
17.30 – Za + matkę Alicję Gałęziok, + męża Franciszka, ++Alicję i Teodora Wieczorek, ++ dziadków z obu stron.
18.00 – NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY.

CZWARTEK – 18 kwietnia
15.00 – ŚLUB RZYMSKI – Mariusz Bugdał i Sylwia Nowak.
17.30 – Za ++ rodziców: Marię i Kazimierza, Marię i Józefa.

PIĄTEK – 19 kwietnia
17.30 – Za + męża i ojca Zygmunta Dąbrowskiego w 1 rocznicę śmierci.
18.15 – Katecheza chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.

SOBOTA – 20 kwietnia
9.30 Różaniec
10.00 Msza pogrzebowa +Józef Prukop lat 78 ul. Kłosowa
10.00 – Spotkanie Dzieci Maryi.
11.00 – Próba Chórku Dziecięcego „WNIEBOGŁOSY”.
15.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do Spowiedzi św.
15.30 – Za + Danutę Koszętka.
16.30 – Za + syna Sławomira Bacik, ++ rodziców Jadwigę i Sylwestra Warczok, Anastazję i Ludwika Bacik, siostrę Helenę Bacik, brata Zygmunta Bacik, szwagra Gintra Sulik oraz dusze w czyśćcu cierpiące.

NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA – 21 kwietnia - AKCJA POWOŁANIOWA
8.00 Za + Helenę Bacik od sąsiadów z ulicy Tarnogórskiej 48 i znajomych.
10.30 Za + Janusza Małeska – od koleżanek i kolegów z rocznika 1960.
14.00 – Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy, z podziękowaniem za otrzymane łaski i zdrowie, z prośbą o Boże błogosławieństwo i Dary Ducha Świętego oraz opiekę Matki Bożej z okazji 65 rocznicy ślubu Anieli i Herberta Lepszy oraz o błogosławieństwo i zdrowie dla całej Rodziny.
15.00 – NIESZPORY NIEDZIELNE
15.30 – Za +męża Antoniego Krzywdzinskiego w pierwszą rocznicę śmierci ze wspomnieniem ++rodziców Jadwigę i Romana Zając oraz ++teściów Agnieszkę i Zygfryda Krzywdzinski. ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące.
15.30 – Za + Jerzego Nolewajka w 1 rocznicę śmierci.