PARAFIALNA PIELGRZYMKA W BIESZCZADY.
23 – 25 maja 2024 r.

Dzień I – 23 maja – czwartek
Wyjazd z Piekar Śląskich o godzinie 700 w kierunku Tuchowa. Zwiedzanie bazyliki Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny i św. Stanisława Biskupa i Męczennika z klasztorem redemptorystów, oraz Msza Święta w bazylice. Następnie przejazd do miejsca noclegu – hotel Rancho w Wołkowyjach, gdzie odbędzie się biesiada z bieszczadzkim grajkiem.

Dzień II – 24 maja – piątek
Śniadanie, a po nim przejazd do Słowacji. Nawiedzenie bazyliki św. Idziego w Bardejowie. W trakcie przejazdu przez słowackie połoniny podziwiania architektury licznych cerkwi i kościołów. W programie również Muzeum Sztuki Nowoczesnej Andy'ego Warhola w Medzilaborcach. Powrót do hotelu Rancho w Wołkowyjach, na obiadokolację i nocleg.

Dzień III – 25 maja - sobota
Śniadanie, a po nim wykwaterowanie i wyjazd w kierunku Markowej – wsi, w której mieszkali Józef i Wiktoria Ulmowie wraz ze swoimi dziećmi. Msza Święta w lokalnym kościele, a po niej zwiedzanie Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów. Następnie przejazd do Łańcuta – czas wolny. Około 1600 wyjazd w kierunku Piekar Śląskich.


Świadczenia:
• 2 noclegi,
• 2 śniadania,
• 2 obiadokolacje,
• biesiada z bieszczadzkim grajkiem,
• Opieka przewodnika
• przejazd autokarem,
• Ubezpieczenie NNW

Koszt wyjazdu 670 złotych, zapisy i wpłaty do końca kwietnia w zakrystii.


Pliki Cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony. Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.